Pomoc drogowa – cichy bohater

Pomoc drogowa – cichy bohater

Pomoc drogowa – cichy bohater

Wypadki są, niestety, częścią drogowej rzeczywistości. Trudno znaleźć człowieka, który nie był uczestnikiem bądź świadkiem kraksy czy stłuczki. Ludzie wysiadający ze swoich rozbitych aut wyciągają telefony, dzwoniąc po policję oraz, naturalnie, po pomoc drogową. W przeszłości, gdy telefony komórkowe były odległym marzeniem, pomoc drogowa miała utrudnione zadanie. Co prawda, dróg szybkiego ruchu, autostrad, jak i samych samochodów było mniej, lecz pojedynczy wypadek mógł potencjalnie spowodować większe zamieszanie. Z pomocą drogową można było się skontaktować dopiero przez telefon stacjonarny w najbliższym punkcie telefonicznym.

Doliczając czas potrzebny na dotarcie do takiego punktu, rozbite pojazdy mogły blokować ruch całymi godzinami. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak mocno telefonia komórkowa i rozwój technologii wpłynęły na nasze życia. Rozwój ten pośrednio polepszył drożność dróg, głównie dzięki możliwości błyskawicznego skontaktowania się z pomocą drogową 24h na dobę. Dzisiejsza infrastruktura drogowa nie może działać bez wsparcia pomocy drogowej. Aby przewieźć samochody z miejsca stłuczki do mechanika pomoc drogowa wykorzystuje lawety. Bez pomocy drogowej bylibyśmy skazani na siebie, jeżeli chodzi o zajęcie się rozbitymi pojazdami. Należy przy tym pamiętać, że bez specjalistycznego sprzętu może być trudne przeniesienie pojazdu bez wyrządzania mu szkody. Pomoc drogowa, korzystając z nowoczesnego sprzętu oraz wsparta doświadczeniem, jest w stanie przewieźć nasze auto w stanie nienaruszonym. Warto znaleźć firmę, która oferuje pomoc drogową cały rok, bez przerwy, 24h na dobę. Wszak nigdy nie wiemy, kiedy to akurat nas spotka nieszczęście bycia uczestnikiem wypadku.

Firma Jaromir, poza powyższą zaletą, gwarantuje również auto zastępcze z OC sprawcy wypadku. Jest to szczególnie korzystne dla osób, które spieszą się na ważne spotkania. Pomoc drogowa jest w stanie pomóc wam na miejscu przy mniejszych usterkach. Jeżeli potrzebna byłaby dłoń profesjonalnego mechanika, istnieje możliwość przetransportowania pojazdu do zaprzyjaźnionego warsztatu. Gdy następnym razem zadzwonicie po pomoc drogową, nie zapominajcie o ogromie oraz wadze pracy, jaką wykonują pracownicy pomocy drogowej. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zadzwońcie pod numer +48-791-507-999 lub skontaktujcie się z nami przez e-mail: jaromir.osika@wp.pl.
Szerokiej i bezpiecznej drogi!