Galeria - Holowanie Laweta Usługi Lawetą

Galeria

Laweta

Nasz pojazd specjalny  to laweta marki Opel Movano, rocznik 2016. Wykonana jest specjalistyczna zabudowa aby w łatwo i bezpiecznie załadować Twój samochód. Posiadamy bardzo mocną wyciągarkę sterowaną radiowo, wiec wyciąganie z rowów oraz błota nigdy nie było łatwiejsze. Pojazd specjalny  wyposażony jest w oświetlenie ostrzegawcze LED dzięki czemu nadjeżdżające pojazdy widzą już z odległości około 1000m że na drodze jest awaria lub wypadek. Na wyposażeniu pojazdu posiadamy oczywiście podnośnik, skrzynki z narzędziami do prostych napraw pojazdów  na drodze, a także kompresor oraz wózki transportowe pod zablokowaną oś.

Samochód wyposażony jest w klimatyzację dzięki czemu nasi klienci podróżują w komfortowych warunkach. Ponadto w naszej lawecie podróżujemy bezpiecznie i bez stresu ponieważ nasza pomoc drogowa to wysokiej klasy pojazdy.

Na pokładzie naszej pomocy drogowej udostępniamy także bezpłatnie internet WiFi dzięki czemu spokojnie można  np. przebookować bilety lotnicze czy skontaktować się z rodziną. Następnym atutem naszej pomocy drogowej jest szybki dojazd. Nasza laweta posiada mocny i ekonomiczny silnik dzięki czemu szybko i sprawnie transportujemy pojazd oraz jego właściciela we wskazane miejsce. Już nie musisz obawiać się że spóźnisz się do pracy bo Twój samochód odmówił posłuszeństwa, nawet jeśli mechanik u którego ma zostać auto nie jest po drodze do miejsca pracy, podstawimy błyskawicznie pojazd zastępczy, dzięki czemu będziesz mógł szybko znaleźć się w wybranym przez Ciebie miejscu.  Nasze pojazdy serwisowane są tylko i wyłącznie w autoryzowanych serwisach dlatego mamy pewność, że podczas przeglądów używane są w naszych pojazdach części najlepszej jakości. Każdy przewożony przez nasze lawety pojazd posiada ubezpieczenie w PZU dzięki temu będą Państwo czuć się bezpiecznie i komfortowo nie martwiąc się o swój samochód.

Na pokładzie naszej autolawety znajdziemy też miejsce na kawę herbatę czy pizze, pojazd został tak zaprojektowany aby spełniać komfortowe warunki nawet na długie trasy. Wyposażony jest w mnóstwo schowków wieszaków  dzięki czemu każdy znajdzie miejsce na swoje gadżety.  U nas bez problemu możesz w komfortowych warunkach używać laptopa podczas gdy my przewieziemy Ciebie i Twój samochód pod wskazany adres nawet na drugi koniec Polski. Lawety wyposażone są także w gniazda do ładowania telefonów, tabletów oraz laptopów i można z nich korzystać bez ograniczeń.

Pomoc drogowa w akcji

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku na swojej drodze spotkaliśmy się z mnóstwem drogowych przypadków, awarii, różnego rodzaju stłuczek mniej lub bardziej groźnych wypadków. Każde z wezwań naszej pomocy drogowej zakończyło się sukcesem. Pomogliśmy  wielu  osobom w uzyskaniu samochodu zastępczego czy doradziliśmy warsztat samochodowy. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy poradzić sobie w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Nasza laweta jest do dyspozycji 24 godziny na dobę. Często miewamy wezwania w środku nocy. Pracujemy też w ciężkich warunkach atmosferycznych takich jak śnieg czy gołoledź.  Współpracujemy ze służbami drogowymi dzięki czemu usuwanie uszkodzonych pojazdów jest sprawniejsze i bezpieczniejsze. Nasi klienci to także przedsiębiorcy, przedstawiciele różnego rodzaju firm którzy przebywając tysiące kilometrów miewają także awarie i inne przypadki na drodze. Wychodzimy im na przeciw, służymy pomocą, doradzamy warsztat który szybko usunie awarię i dzięki nam będą mogli dalej kontynuować swoją podróż.

Holujemy samochody które uległy wypadkowi, mają zablokowane koła, uległy awarii, zakopały się w śniegu lub błocie, wpadły do rowu.

Nasza firma zajmuje się również odpalaniem awaryjnym samochodów a także dowozem paliwa.

Nasi klienci to także osoby które uczestniczą w różnego rodzaju imprezach motoryzacyjnych. Transportujemy dla nich samochody sportowe na rajdy, wyścigi i tory. Dzięki najazdom o małym kącie nachylenia załadunek pojazdów jest bardzo prosty i bezpieczny. Dodatkowe ubezpieczenie przewoźnika chroni pojazdy które transportujemy.

Nasza pomoc drogowa jest często wzywana do awarii i wypadków na autostradzie A4. Współpraca z służbami drogowymi które monitorują na bieżąco tę część sieci dróg pozwala na szybszą reakcję oraz natychmiastowe zabezpieczenie pojazdów.

Częstym przypadkiem z którym się spotykamy jest zablokowana oś pojazdu, urwane koło lub przekrzywione w taki sposób że pojazdu nie można wciągnąć na lawetę na własnych kołach. Dzięki specjalistycznym wózkom transportowym które możemy podłożyć pod każde koło lub zastąpić je całkowicie, załadunek pojazdu staje się o wiele łatwiejszy i jest w ogóle możliwy. Ponad to dzięki tym wózkom nasi klienci mogą być spokojni o ich pojazd ponieważ załadunek odbywa się bez dodatkowych szkód dla pojazdu.