O firmie - Holowanie Laweta Usługi Lawetą

O firmie

Firma JAROMIR Pomoc Drogowa…

Firma JAROMIR Pomoc Drogowa specjalizuje się w w ratownictwie drogowym, a dokładniej zajmujemy się pomocą drogową. Jesteśmy na rynku już kilka lat co sprawia, że żaden przypadek nie jest nam obcy. Dzięki nabytemu doświadczeniu w różnych sytuacjach na drogach jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej ekstremalnym przypadkom. Nasz oddział patroluje obszar Rzeszowa i okolic drogę ekspresową S19 krajową E94 oraz autostradę A4. Nasze możliwości nie są jednak ograniczone, działamy w województwie podkarpackim, wyjeżdżamy w Polskę oraz za granicę na ternie Unii Europejskiej. Jesteśmy wszędzie tam gdzie Ty nas potrzebujesz w danej chwili.

Oczekiwania naszych klientów

Staramy się ulepszać oraz wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów dlatego też  nasza  flota wyposażona jest m.in. w komputery diagnostyczne, narzędzia do awaryjnego otwierania pojazdu, kompresory, zestawy naprawcze do kół, a także inne narzędzia potrzebne do sprawnej pomocy drogowej. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników jesteśmy w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom naszych klientów. Posiadany przez nas sprzęt techniczny w połączeniu z zaangażowaniem naszych pracowników jest gwarancją że będziemy w stanie pomóc państwu w nawet najbardziej nieprzewidzianych zdarzeniach drogowych.

Błyskawiczna reakcja – pomoc drogowa

Dzięki naszej błyskawicznej reakcji dojeżdżamy tak szybko jak to możliwe gdy tylko zadzwonisz na po naszą pomoc drogową. Nasze usługi świadczymy bez przerwy 365 dni w roku, pracujemy całodobowo. Dzięki ubezpieczeniu przewożonego towaru oraz pojazdu możesz czuć się pewnie i komfortowo. Mamy podpisane umowy z firmami ubezpieczeniowymi dzięki czemu wyplata odszkodowań po wypadkach odbywa się znacznie łatwiej i szybciej.

Rozwój firmy

Cały czas powiększamy naszą flotę o kolejne pojazdy takie jak auto- lawety, holowniki, dzięki czemu nasz zakres usług obejmuje także transport specjalistycznych samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, wózków widłowych, sprzętu rolniczego, budowlanego, walców, koparek oraz innych maszyn.

Zawsze dyspozycyjni

Każdego kierowcę może spotkać sytuacja na drodze jak stłuczka, wypadek czy zwykła awaria, wtedy na pewno nie obejdzie się bez wsparcia ze strony pomocy drogowej.  Najlepiej już na zapas zapisać sobie nasz numer telefonu, aby w razie potrzeby bez niepotrzebnego stresu zadzwonić do nas. Jesteśmy do dyspozycji zawsze gdy do nas zadzwonisz!