Za darmo samochód zastępczy oraz holowanie Rzeszów i okolice
Darmowe Holowanie oraz samochód zastępczy

Darmowe Holowanie oraz samochód zastępczy

Holowanie

Holowanie oraz samochód zastępczy za darmo dla osoby poszkodowanej.

Holowanie pojazdu z wypadku na terenie Rzeszowa oraz samochód zastępczy za darmo?
Jeśli jesteś poszkodowany w kolizji lub wypadku w Rzeszowie lub okolicach Pomoc Drogowa Jaromir oferuje takie możliwości.
Tylko u nas osoba poszkodowana w wypadku/kolizji na terenie Rzeszowa i okolic, autostrady A4 czy expresówki S19 ma gwarantowane holowanie swojego samochodu do 50km od miejsca zdarzenia całkowicie za darmo.

Zasada działania jest prosta, rozliczamy się bezgotówkowo z ubezpieczalnią sprawcy zdarzenia. Dlatego nasz klient nie zostaje obciążony kosztami transportu pojazdu z wypadku. Dodatkowo podstawiamy samochód zastępczy osobie poszkodowanej też całkowicie za darmo. Samochody które podstawiamy są oczywiście nowe oraz w pełni ubezpieczone dlatego nie martwisz się o nic. Posiadamy strzeżony parking na który możemy zwieść Twój pojazd aby nie zajmować Tobie miejsca pod domem. Zajmujemy się też pomocą w odszkodowaniach zdrowotnych oraz całą Twoją szkodą związaną z uszkodzeniem Twojego pojazdu. Nasza autolaweta patroluje stale Rzeszów autostrade A4 oraz expresówke S19. Staramy się być zawsze tam gdzie nas potrzebujesz.

Pomoc Drogowa z Rzeszowa Jaromir dysponuje lawetą z pełnym wyposażeniem dzięki czemu transport Twojego pojazdu przebiegnie Tanio i Profesionalnie. Ponadto dzięki naszemu ubezpieczeniu OCP jesteś spokojny o swój samochód.