Auto holowanie Rzeszów i Google Maps - Holowanie Laweta Usługi Lawetą
Auto holowanie Rzeszów i Google Maps

Auto holowanie Rzeszów i Google Maps

Auto holowanie Rzeszów i Google Maps

Żyjemy w XXI wieku, w erze technologii. Każdy kto dużo -albo trochę mniej –podróżuje, zna aplikacje Google Maps. Jest to świetny gadżet z którego sam chętnie i często korzystam. Przy mojej pracy jako pomoc drogowa to bardzo ważne, aby szybko docierać do celu. Ponadto ostatnio w Polsce pojawiła się usługa Google Traffic która pozwala nam uniknąć korki! Dane są aktualizowane co 5-10 min, co jest dużym plusem.

Ostatnio korzystałem z tej aplikacji i dzięki niej uratowałem bardzo ważny dzień dla pewnej młodej damy. Pamiętam, że jechałem właśnie do domu, aby zjeść obiad i wtedy zadzwoniła do mnie kobieta z pytaniem o auto holowanie z Rzeszowa. Bardzo się śpieszyła na urodziny swojej córki która niestety została poszkodowana w czasie wypadku samochodowego.. Pogotowie oraz policja byli już w drodze, a ja musiałem przebić się przez miasto w szczytowej godzinie. Właśnie wtedy Google Traffic pomogło mi znaleźć najlepsza drogę do celu przez zakorkowane miasto.
Auto mojej klientki nie wyglądało tak strasznie jak samochód sprawcy wypadku, który dachował. Dziewczynka siedziała w karetce gdzie opatrzyli ją ratownicy. Jej mama cały czas płakała. Na szczęście – jak to sama powiedziała – pojawiła się pomoc drogowa, czyli ja. Sprawdziłem czy można bezpiecznie wciągnąć auto zgodnie z nakazami policji. Nie trzeba było więcej czekać, dlatego odholowałem auto z miejsca wypadku.

Tutaj znowu przydała się aplikacja Google Maps, a dokładnie usługa Google Traffic. Musiałem sprawić żeby piękne damy nie płakały i pojawiły się na imprezie urodzinowej. Choć nie miały nadziei, na miejsce trafiliśmy po pół godzinie zamiast stać w korkach dwa razy dłużej. Za szybką reakcje i sprawną pomoc dostałem ciastka- który były pysznym deserem do obiadu – i buziaka od dziewczynki za to że mogła się bawić z koleżankami.
Najlepsza nagroda dla mnie z auto holowania to uśmiech obu Pań. Dzięki rozwijaniu się mojej firmy mogłem sprawnie zainterweniować, a także dzięki usłudze Google traffic do której wszystkich gorąco zachęcam, ponieważ pozwala zaoszczędzić sporo czasu oraz jest prosta w obsłudze.