Pomoc drogowa i walka w upalne dni - Holowanie Laweta Usługi Lawetą
Pomoc drogowa i walka w upalne dni

Pomoc drogowa i walka w upalne dni

Pomoc drogowa i walka w upalne dni

Upalne dni kuszą do brania urlopu i wyjazdu na upragnione wakacje. Trzeba korzystać z pogody, póki świeci piękne słońce. Niestety nie wszyscy przygotowują się do wyjazdu tak jak trzeba. W moich aktualizacjach można znaleźć informacje jak zabezpieczyć się przed wyjazdem aby uniknąć autopomocy z Rzeszowa.

Tego dnia słońce prażyło od samego rana, to była idealna pogoda do wyjazdu nad wodę i odpoczynku od codzienności. Niektórzy wyjeżdżają z samego rana aby uniknąć korków oraz wysokiej temperatury. Dlatego już o szóstej rano dostałem pierwsze zgłoszenie o niezdolności pojazdu do dalszej trasy. Kierowca był zorientowany co mogło się stać, dlatego od razu chciał skorzystać z zastępczego auta. Podjechałem kilka kilometrów do swojego klienta i spotkałem się z nie miłą niespodzianką. Pojazd był przeciążony, kierowca wymienił potrzebne rzeczy w aucie na rzecz własnych bagaży. Dlatego tak skończyła się podróż jego rodzinny. Kobieta była zdenerwowana, wraz z dwójką dzieci czekali z mojej firmy – Jaromir Pomoc Drogowa Rzeszów – na auto zastępcze.
Płyny eksploatacyjne nie były sprawdzone, brak narzędzi nawet do zmiany koła, a w tylnim był widoczny brak powietrza. Auto musiało znaleźć się na lawecie i odwiezione do warsztatu samochodowego. W tym czasie mój pracownik przekazał kluczki do auta zastępczego. Na szczęście nic nikomu się nie stało, ale o wakacjach można było zapomnieć na chwilę obecną.