Pomoc drogowa w walce z usterkami - Holowanie Laweta Usługi Lawetą
Pomoc drogowa w walce z usterkami

Pomoc drogowa w walce z usterkami

Pomoc drogowa w walce z usterkami

Czy zdarzyło się kiedykolwiek Państwu, że podczas jazdy swoim autem usłyszeliście niepokojące dźwięki przez nie wydawane? Mogą być to oznaki tego, że już najwyższa pora na wizytę u mechanika. Co prawda, pomoc drogowa zawsze może ruszyć nam w takiej sytuacji na ratunek. Lecz kto wie, kiedy usterka się ukaże? Wyobraźcie sobie sytuację, w której jedziecie zmęczeni z pracy do domu, po dobrze znanej wam drodze. Jest wieczór, zimno, lód na drodze, lecz wy staracie się zachować rozsądną prędkość. Ostatnią rzeczą, jaka przyszłaby wam do głowy, to uczestnictwo w wypadku oraz dzwonienie po pomoc drogową. A jednak stało się : na zakręcie wasze hamulce zdają się nie działać, przez co wypadacie na pobocze. Samochód, a także wy sami jesteście w opłakanym stanie, a wszystko to wina płynu hamulcowego. Po przyjechaniu pomocy drogowej okazuje się, że przez ostatni miesiąc spokojnie kapał z przerwanego przewodu hamulcowego.

Wy, niczego nieświadomi, jeździliście jak gdyby nigdy nic, pozwalając usterce spowodować wypadek. Aby uniknąć konieczności telefonowania do pomocy drogowej, powinniśmy regularnie, co jakiś czas sprawdzać stan naszych pojazdów, nawet powierzchownie. Kto wie – może akurat któryś z przewodów jest nieszczelny, lub opona przetarta od użytkowania?

Robiąc regularne przeglądy zaoszczędzicie pomocy drogowej pracy, oraz sobie zniszczonego auta oraz wszelkiego rodzaju urazów. Jeżeli wasz samochód ma problemy natury technicznej, nie wahajcie się zadzwonić po pomoc drogową. Zaopatrzeni w najnowocześniejszy sprzęt, jesteśmy w stanie szybko zlokalizować źródło problemu oraz zlikwidować go u podstaw. W razie, gdyby potrzebna była ręka specjalisty, gwarantujemy przewiezienie pojazdu do zaprzyjaźnionego mechanika. Nie tylko niedoświadczony i porywczy kierowca stwarza zagrożenie dla ruchu – niebezpieczny jest również niesprawny lub częściowo tylko sprawny pojazd.

Firma Jaromir zapewnia 24-godzinną pomoc drogową, w każdym dniu tygodnia na terenie Unii Europejskiej. Jesteśmy dostępni również w święta, czyli w czasie, w którym występuje najwięcej wypadków. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, mogą Państwo zadzwonić pod nr +48-791-507-999 lub przez e-mail: jaromir.osika@wp.pl.
Życzymy szerokiej drogi!