Serwis samochodowy – gdzie naprawić auto w okolicach Rzeszowa? - Holowanie Laweta Usługi Lawetą
Serwis samochodowy – gdzie naprawić auto w okolicach Rzeszowa?

Serwis samochodowy – gdzie naprawić auto w okolicach Rzeszowa?

Każdy kierowca powinien zawsze zachować ostrożność. Nie dotyczy to tylko jazdy samochodem, ale także momentu, kiedy przychodzi czas na wizytę u mechanika. Należy rozważnie wybrać warsztat samochodowy, któremu powierzymy auto. Gdzie szukać sprawdzonego warsztatu w Rzeszowie i okolicach?

Serwis 3car.pl to profesjonalny warsztat samochodowy, który skupia w jednym miejscu wykwalifikowanych specjalistów w zakresie kompleksowej mechaniki samochodowej oraz likwidacji szkód powypadkowych. Ponadto to także sklep z częściami do aut, który zajmuje się klientami indywidualnymi a także oferuje swoje usługi firmom w obrębie województwa podkarpackiego. Co jeszcze wyróżnia serwis samochodowy 3car.pl?

Kompleksowa obsługa samochodowa

Nie oferujemy jedynie lawety i holowania, ale także naprawę uszkodzonego samochodu w naszym warsztacie samochodowym oraz dostęp do wielu części samochodowych. Znajdziecie tu m.in. akumulatory, amortyzatory, klocki hamulcowe czy też oleje silnikowe. Ponadto jesteśmy przyjaznym warsztatem, który stawia na sprawną, skuteczną i odpowiedzialną obsługę za rozsądną cenę. Jeżeli szukasz profesjonalnego warsztatu mechaniki samochodowej z przyjazną i fachową obsługą za rozsądną cenę, wszystko to znajdziesz u nas.

Wysoki standard obsługi klienta

Na uwagę zasługuje fakt, że obsługujemy prawie wszystkie modele samochodów, które można spotkać na krajowych drogach. Naszą misją jest trafna i skuteczna diagnostyka usterki po to, by zaoszczędzić zarówno czas, jak i kolejne awarie, które mogłyby wystąpić na skutek niesprawnej obsługi lub odwlekania naprawy w czasie. Oferujemy szeroki zakres specjalistycznych usług warsztatowych w obrębie miasta Rzeszów.

Nie jesteśmy tak zwanym serwisem molochem. Jesteśmy profesjonalnym warsztatem samochodowym, w którym znajdziesz prawdziwego opiekuna dla swojego samochodu, bez względu na jego wiek czy markę. Masz problem z uruchomieniem samochodu? Złapałeś kapcia w trasie? A może rozładował się akumulator? Przyjedziemy na miejsce i postaramy się zdiagnozować usterkę – podaje jeden z pracowników serwisu samochodowego 3car.pl.

Czym jeszcze zajmuje się 3car.pl?

3car.pl to profesjonalny warsztat samochodowy gdzie nie tylko serwisujemy i naprawiamy samochody osobowe i dostawcze. Do naszych stałych usług należą także montaż i serwisowanie klimatyzacji, odgrzybianie i ozonowanie klimatyzacji samochodowych, szeroko pojęty TUNING, serwis instalacji LPG, wulkanizacja i wymiana opon, wyważania kół oraz wymiana klocków hamulcowych. U nas sprawdzisz zawieszenie pojazdu a także pozostałe systemy pojazdu.

Na koniec warto zaznaczyć, że jesteśmy serwisem, który pilnuje terminów. Często spotykanym problemem warsztatów jest z kolei właśnie nieterminowość. Na pewno każdemu z Was zdarzyło się, że uzgodniony termin wykonania naprawy był kilkakrotnie przekładany. U nas takie sytuacje nie mają miejsca. Co prawda zdarza się, że opóźnienie pojawia się na skutek komplikacji podczas naprawy, ale wówczas klient jest niezwłocznie informowany, że nastąpi lekkie opóźnienie. Prace dokańczamy jednak w takich przypadkach jak najszybciej i nie odkładamy ich na bok.