Pomoc na drodze w razie awarii i wypadku - Pomoc Drogowa Jaromir
Pomoc na drodze w razie awarii i wypadku

Pomoc na drodze w razie awarii i wypadku

Pomoc na drodze bywa nieoceniona. Pomoc po wypadku, w razie awarii samochodu albo np. przedziurawienia opony lub braku paliwa to gwarancja, że zawsze bezpiecznie dojedziemy do domu.  Pomoc drogowa oferuje jednak znacznie więcej. Dlaczego warto korzystać z usług auto pomocy? Sprawdźmy.

Dla kogo usługa pomocy drogowe?

Cóż, pomoc drogowa to usługa dostępna dla wszystkich. Co prawda według niektórych to usługa stosunkowo droga, ale każdy, kto nie ma ochoty np. podczas burzy próbować wymienić koło lub iść pieszo kilka, a nawet kilkanaście kilometrów po paliwo, docenia usługi wsparcia drogowego. Wystarczy jeden telefon, by pracownik danej firmy zjawił się na miejscu i szybko rozwiązał problem. Odnośnie wyceny usługi można zapytać już podczas rozmowy.

Dlaczego warto korzystać ze wsparcia drogowego?

Pomoc na drodze to od wyspecjalizowanej firmy to przede wszystkim gwarancja, że samochód zostanie niemal w trybie natychmiastowym doprowadzony do stanu używalności. Ponadto możemy być pewni, że wszelkie naprawy zostaną przeprowadzone dokładnie, dzięki czemu kierowca nie odczuje obawy przed pokonywaniem kolejnych kilometrów.

Pamiętajmy także, że jeżeli samochodu nie uda się jednak naprawić na miejscu, bo np. usterka wymaga specjalistycznego sprzętu, to pomoc drogowa zawsze zaoferuje kierowcy usługę typu holowanie lub laweta. Auto zostanie zaciągnięte do warsztatu i tam naprawione. W tym samym czasie, możemy także oczekiwać samochodu zastępczego, jeżeli takie będzie nam akurat potrzebne. Co tu dużo mówić- same korzyści.

Firma JAROMIR Pomoc Drogowa specjalizuje się w w ratownictwie drogowym, a dokładniej zajmujemy się pomocą drogową. Jesteśmy na rynku już kilka lat co sprawia, że żaden przypadek nie jest nam obcy. Zachęcamy do zapoznania się z profilem naszej firmy.