Pomoc drogowa Jaromir - Dlaczego my? | Wsparcie drogowe Rzeszów
Pomoc drogowa Jaromir – Dlaczego my?

Pomoc drogowa Jaromir – Dlaczego my?

Pomoc drogowa to działalność gospodarcza, która polega na transportowaniu samochodów, które na skutek nagłej awarii lub niefortunnego wypadku, nie mogą poruszać się samodzielnie – z reguły holowanie lub wykorzystanie lawety. Pomoc drogowa wykonuje transport z miejsc awarii lub wypadku do serwisu samochodowego, ubezpieczalni czy też w inne miejsca, na życzenie klienta.

Pozwolimy sobie zaznaczyć, ze powyżej opisana usługa, to rzecz jasna zaledwie główny zakres działalności pomocy drogowej – przynajmniej w naszym przypadku. Pomoc drogowa Jaromir oferuje bowiem znacznie więcej. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Zaufana pomoc drogowa

Pomoc drogowa Jaromir to przedsiębiorstwo godne polecenia. Nasze oferta to tylko najwyższej jakości usługi z zakresu wsparcia drogowego. Oferujemy holowanie, lawetę, naprawy na trasie, dowóz paliwa, wymianę kół czy też samochód zastępczy lub znalezienie noclegu jeżeli to konieczne. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi usług, kierowca może uniknąć niepotrzebnego stresu oraz straty czasu.

Różnorodność usług

Według dotychczasowych klientów, naszym największym atutem jest wspomniana wyżej różnorodność usług oraz jakość ich wykonania. Wystarczy, że przeczytacie kilka opinii Klientów, którzy skorzystali już z naszych usług. Ponadto zawsze staramy się najpierw spróbować pomóc kierowcy uruchomić samochód bez konieczności holowania. Dopiero jeżeli jest to niemożliwe przechodzimy do usługi holowania, która wykonywana jest jednak w stosunkowo atrakcyjnej cenie.

Ubezpieczenie samochodu

Za plus pomocy drogowej Jaromir należy także uznać fakt, że firma współpracuje z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu, możemy zaoferować klientom rozliczenia bezgotówkowe. Holowanie oraz pozostałe usługi rozliczone zostaną z OC sprawcy zdarzenia drogowego.

Pomoc drogowa Jaromir – Nie tylko Rzeszów

Na rynku lokalnym jesteśmy już dobrze znani. Pamiętajcie jednak, że działamy nie tylko na terenie Rzeszowa. Pomoc drogowa Jaromir oferuje swoje usługi także na terenie pozostałych miejscowości Podkarpacia oraz autostrady A4.

Na koniec jeszcze jedno. Nie zapominajcie, że auto pomoc Jaromir pracuje w systemie 24 h / 7. Jesteśmy dostępni do Waszej dyspozycji przez cały czas i reagujemy na wezwania natychmiastowo – niezależnie od pory dnia, czy nocy a także od tego czy to święta, czy też dzień roboczy. Zachęcamy do zapoznania się z profilem naszej firmy.