Dlaczego warto korzystać z pomocy drogowej? Holowanie Laweta Rzeszów 24H
Dlaczego warto korzystać z pomocy drogowej?

Dlaczego warto korzystać z pomocy drogowej?

Nagła usterka samochodu może zdarzyć się każdemu kierowcy. Najbardziej problematyczne jest to, że zdarza się tak z reguły w najmniej odpowiednich okolicznościach i czasie. Co zrobić, gdy na drodze dojdzie do awarii i nie możemy kontynuować jazdy autem? Odpowiedź jest prosta – należy wezwać pomoc drogową.

Dlaczego warto skorzystać z usług pomocy drogowej?

Z pomocy drogowej należy skorzystać przede wszystkim dlatego, że mało który kierowca jest w stanie zdiagnozować usterkę samodzielnie. Mało tego, co ważniejsze raczej niewielu potrafi pozbyć się jej samodzielnie. Na drodze może z kolei przytrafić się absolutnie wszystko – niektóre awarie będą na tyle skomplikowane, że bez pomocy fachowców po prostu się nie obejdzie.

Laweta – jedna z najważniejszych usług

Wsparcie drogowe oferuje usługi lawetą, które w kontekście awarii samochodowych będą wręcz nieocenione. Laweta daje kierowcy pewność, że jego auto trafi bezpiecznie do warsztatu samochodowego, gdzie samochód zostanie przywrócony do stanu pierwotnego. Niezależnie od usterki samochód szybko trafi w ręce kierowcy sprawny, co umożliwi kontynuację podróży.

Holowanie uszkodzonego samochodu

Prócz lawety kierowca może zawsze skorzystać z usługi holowania. Co prawda wielu decyduje się na skorzystanie z pomocy znajomych lub rodziny, jednak trzeba mieć na uwadze, że holowanie to nie zabawa i wymaga odpowiedniego doświadczenia. Holowanie podobnie jak i naprawę uszkodzonego auta najlepiej powierzyć profesjonalistom.
Drobne naprawy, dowóz paliwa i samochód zastępczy.

Kierowca nawet w przypadku stosunkowo prostych w naprawie usterek często nie jest w stanie ich wyeliminować. Pomoc drogowa oferuje natomiast z reguły drobne naprawy na miejscu, dzięki czemu obejdzie się bez holowania samochodu do warsztatu a to z reguły obniży koszty całej usługi. Wsparcie drogowe oferuje ponadto także dowóz paliwa czy też samochód zastępczy.

Wszystkich kierowców, których plany wakacyjne, urlopowe lub po prostu podróż samochodem popsuła niespodziewana usterka czy też kolizja na drodze, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Pomoc drogowa Jaromir gwarantuje szybki dojazd do klienta i fachową obsługę warsztatową na terenie Rzeszowa, autostrady A4 oraz całego Podkarpacia.