pomoc-drogowa-rzeszow

Zadzwoń

+48 791 507 999

Pomoc Drogowa Rzeszów 24h

Zadzwoń a udzielimy ci fachowej pomocy

pomoc-drogowa-rzeszow

Zadzwoń

+48 791 507 999

Usługi Lawetą Rzeszów 24h

Fachowa, szybka i profesjonalna usługa

pomoc-drogowa-rzeszow

Zadzwoń

+48 791 507 999

Tania i ekspresowa usługa

bez zbędnych formalności

facebook twitter instagram plusgoogle
Pomoc drogowa Rzeszów i okolice

Podróżując samochodem, na pewno niejednokrotnie widziałeś, by na odcinku trasy A4 widzieć samochód holowany za pośrednictwem lawety. Pewnie zastanawiasz się, jaki zakres obowiązków, a dokładniej – jaką ofertę przygotowaliśmy, czy działamy przez 24 godziny na dobę oraz czy jesteśmy w stanie dojechać do każdego zdarzenia drogowego.

Drobne naprawy na miejscu

Pomoc drogowa Jaromir, tak naprawdę nie musi oznaczać wyłącznie holowania popsutych samochodów. Czasami możliwym jest skorzystanie z natychmiastowej naprawy, dzięki czemu dalsza podróż autem może być z powodzeniem kontynuowana.

Skorzystanie z usług firmy pozwala więc wyeliminować wiele usterek na miejscu wystąpienia konkretnej awarii. Ponadto można liczyć na pomoc w wymianie koła lub dowóz paliwa, jeżeli nagle takiego nam zabraknie czy też samochód zastępczy.

Tylko najlepszy sprzęt do holowania

Na pewno wzywając do awarii, każdy z Was chce mieć gwarancję, że samochód będzie holowany w bezpieczny sposób. Dlatego możemy Was zapewnić, że dysponujemy profesjonalną flotą na terenie Rzeszowa, autostrady A4 i okolic. Z naszych usług mogą skorzystać samochody osobowe, ale również auta dostawcze, czy tez motocykle.

Nasze godziny pracy, a także jej obszar działania

Pomoc drogowa Jaromir funkcjonuje przez 24 godziny na dobę, a także 7 dni w tygodniu. Wsparcie drogowe jest udzielane wszystkim Klientom na terenie Rzeszowa oraz okolic a także na całym odcinku autostrady A4.

Dzięki nabytemu doświadczeniu w różnych sytuacjach na drogach jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej ekstremalnym przypadkom. Dzięki naszej błyskawicznej reakcji dojeżdżamy tak szybko jak to możliwe gdy tylko zadzwonisz na po naszą pomoc drogową.