Pomoc Drogowa Jaromir - znajdź pomoc w razie wypadku samochodowego
Pomoc Drogowa Jaromir – znajdź pomoc w razie wypadku samochodowego

Pomoc Drogowa Jaromir – znajdź pomoc w razie wypadku samochodowego

Każdy kierowca samochodu, niezależnie od wieku i doświadczenia za kierownicą, niestety prędzej czy później spotka się z nieprzyjemną sytuacją na drodze, jaką jest kolizja i wypadek. Każdy będzie musiał kiedyś skorzystać z usług pomocy drogowej. Doszło do awarii samochodu? Kolizja uniemożliwia kontynuację jazdy? Nie czekaj i znajdź pomoc w razie wypadku samochodowego oraz innych awarii.

Dlaczego warto skorzystać z usług pomocy drogowej?

Trzeba z góry założyć, że bardzo rzadko można sobie poradzić z zaistniałą sytuacją samodzielnie. Tym bardziej, jeżeli mowa o wypadku samochodowym, kiedy samochód jest całkowicie unieruchomiony. Nie pozostaje wówczas nic innego jak wezwanie profesjonalnej lawety i odholowanie samochodu. Jeżeli potrzebujemy kontynuować podróż, możliwe jest skorzystanie z samochodu zastępczego, którego koszty pokryje ubezpieczenie sprawcy.

Pomoc drogowa Jaromir Rzeszów i okolice

Firma Jaromir działa na obszarze całego województwa podkarpackiego. Co prawda najwięcej zgłoszeń odbieramy z okolic Rzeszowa oraz autostrady A4, ale nie raz zdarzyło się, że jechaliśmy znacznie dalej. Posiadamy profesjonalny sprzęt i ogromne doświadczenie. Ponadto proponujemy konkurencyjne ceny oferowanych usług: holowanie, laweta, a także inne – np. dowóz paliwa, czy samochód zastępczy.

Pomoc drogowa Jaromir zapewnia pomoc drogową całodobowo, 7 dni w tygodniu, nawet w święta. Korzystając z naszej oferty możecie być Państwo pewni wysokiej jakości świadczonych usług. Macie do dyspozycji zawodowców oraz nowoczesny sprzęt. Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie, albo dzwońcie pod numer: +48-791-507-999. Życzymy wielu bezpiecznych podróży.