Auto zastępcze z OC - Holowanie Laweta Usługi Lawetą
Auto zastępcze z OC

Auto zastępcze z OC

Auto zastępcze z OC

Zostałeś ofiarą wypadku samochodowego? Twój samochód nie nadaje się do dalszej jazdy? Skorzystaj z możliwości wynajmu samochodu zastępczego zupełnie bezpłatnie!

Dla kogo bezpłatne auto zastępcze?

Będąc stroną poszkodowaną w wypadku samochodowym mamy prawo bezpłatnie skorzystać z możliwości wynajmu samochodu zastępczego. Koszt wynajmu pokrywany jest wtedy z OC sprawcy wypadku. Kierowca korzystający z opcji samochodu zastępczego pokrywa jedynie koszty jego eksploatacji. Ważne jest, by sprawca wypadku był znany i posiadał ważne ubezpieczenie OC.

Samochód zastępczy- na jak długo?

Z wynajmu samochodu zastępczego możemy korzystać od chwili powstania szkody uniemożliwiającej bezpieczne użytkowanie własnego pojazdu aż do momentu całkowitego usunięcia szkody lub do chwili zakupu nowego samochodu (jeśli nastąpiła szkoda całkowita).

Jakie auto zastępcze?

Pamiętać musimy, że samochodem zastępczym może być nie tylko auto osobowe. Jeśli wypadkowi ulegnie Twój samochód dostawczy, który służy Ci do pracy, masz prawo otrzymać podobny model do użytkowania na czas naprawy. Nasza wypożyczalnia posiada także możliwość wynajmu ciężarówek.

Klasa samochodu zastępczego musi być co najmniej ta sama, co biorącego udział w wypadku. Jeśli posiadasz samochód klasy Premium, także mamy w ofercie wypożyczalni modele, które skutecznie go zastąpią na czas naprawy.

Każdy z samochodów z naszej floty przeznaczony do wynajęcia jest w pełni sprawny i posiada komplet ubezpieczeń: OC, AC, ASSISTANCE. Daje to gwarancję naszym Klientom, że jakiekolwiek zdarzenie losowe typu usterka czy stłuczka nie obciąży ich kieszeni.

Formalności

Nasza Firma kompleksowo zajmuje się obsługą kierowców będących ofiarami stłuczek czy też wypadków. Wszelkie formalności związane z wynajęciem samochodu zastępczego albo sposobem rozliczenia z ubezpieczycielem sprawcy wypadku leżą po stronie naszej Firmy. Znamy się na tym, ponieważ mamy doświadczenie i dlatego warto skorzystać z naszych usług.

Jako Pomoc Drogowa jesteśmy często pierwszymi, którzy docierają na miejsca wypadków. Dlatego mamy w swojej ofercie możliwość skorzystania z samochodu zastępczego. Możemy dostarczyć je natychmiast na miejsce wypadku i poszkodowany ma możliwość kontynuowania jazdy (oczywiście, jeśli nie odniósł żadnych szkód fizycznych). Możemy także dostarczyć samochód pod konkretny adres. Rozliczenia dokonujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem sprawcy wypadku, co jest sytuacją bardzo komfortową dla poszkodowanych kierowców.