Awaria na trasie? Pomoc drogowa - laweta Rzeszów
Awaria na trasie? Pomoc drogowa – laweta Rzeszów

Awaria na trasie? Pomoc drogowa – laweta Rzeszów

Laweta – Pomoc Drogowa 24h

Pomoc drogowa i laweta dla kierowców to niekiedy nieoceniony skarb. Przed awarią samochodu trudno się zabezpieczyć. Co prawda regularny serwis i wymiana poszczególnych części eksploatacyjnych sprawią, że auto będzie mniej podatne na awarie, to jednak podczas podróży zdarzyć może się dosłownie wszystko. Co zrobić, kiedy na trasie dojdzie do awarii samochodu?

Najłatwiejsza do usunięcia usterka, która może nam się przydarzyć do przebite koło. Niestety i tutaj często okazuje się, że nie będziemy w stanie samodzielnie wyeliminować problemu. Okazuje się bowiem, że nagle brakuje nam odpowiednich kluczy, podnośnika lub koło zapasowe ma nieodpowiednie ciśnienie. Co zrobić w takiej sytuacji? Do kogo się zwrócić?

Pomoc drogowa – przyjaciel kierowcy

Jednym ze sposobów na zabezpieczenie się na wypadek awarii samochodu na trasie jest zapisanie numeru telefonu do zaufanej pomocy drogowej. Nie zawsze bowiem ktoś ze znajomych jest w stanie przyjechać i pomóc. Ponadto holowanie to nie do końca zadanie dla każdego samochodu. A więc telefony w dłoń i zapisujcie numer.

Uwaga: Holowanie, usługi lawetą, pomoc drogowa – Rzeszów 24h i okolice. Pomoc drogowa Jaromir dostępna jest pod numerem telefonu 791 507 999. Ponadto możecie się z nami skontaktować także mejlowo lub przez formularz na stronie.

Feralne holowanie

Najgorszym, co można zrobić to w chaosie zadzwonić do pierwszej lepszej, przypadkowej pomocy drogowej. Po pierwsze może okazać się, że dana pomoc drogowa na miejscu naliczy sobie niebanalne sumy a po drugie odholuje samochód do zaprzyjaźnionego warsztatu, tłumacząc, że w pobliżu nie ma żadnego innego. Co prawda nie jest to reguła, ale zanim wybierzemy się w trasę, warto przyjrzeć się poszczególnym firmom wsparcia drogowego, sprawdzić opinie na ich temat i zapisać sobie numer tej, która wydaje się być najbardziej zaufana.

Laweta – sprawdź cennik

Zanim komukolwiek zapłacimy, warto sprawdzić, czy nie przysługuje nam darmowa pomoc w ramach z rozliczenia z ubezpieczycielem. Coraz więcej firm wsparcia drogowego oferuje bowiem takie rozwiązanie. Darmowa pomoc, holowanie samochodu do warsztatu czy nawet zastępczy samochód lub nocleg – często takie usługi mamy w cenie pakietu ubezpieczeniowego, które pomoc drogowa rozliczy z ubezpieczycielem.

Pomoc drogowa Jaromir. Dlaczego my?

Jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych firm na terenie Rzeszowa i pozostałych miast województwa Podkarpackiego. Przez wiele lat udało nam się zebrać ogromne doświadczenie z zakresu pomocy drogowej. Jeżeli Wasz pojazd odmawia współpracy, możecie na nas liczyć 24h/7. Ponadto pamiętajcie, że holowanie lub laweta to ostateczność. Istnieje duża szansa, że usterka, która doprowadziła do niesprawności waszego auta jest niewielka i damy radę naprawić ją na miejscu.