Pomoc drogowa w Rzeszowie - Holowanie Laweta Usługi Lawetą
Pomoc drogowa w Rzeszowie

Pomoc drogowa w Rzeszowie

Pomoc drogowa w Rzeszowie

Pomoc drogowa w Rzeszowie to nie tylko usługi lawetą i holowanie uszkodzonych pojazdów w bezpieczne miejsce, np. na warsztat samochodowy czy na podwórko. Chociaż rzeczywiście są to najczęstsze czynności i te w pierwszej kolejności są kojarzone z pojęciem pomocy drogowej. A to oczywiście za zasługą specjalnie przystosowanych pojazdów do holowania niesprawnych aut. A w takie wyposażona jest firma zajmująca się profesjonalną pomocą na drodze. Są również przeróżne sytuacje, np. brak paliwa czy zatrząśnięty kluczyk. I wówczas dzięki szybkim działaniom pracowników pomocy drogowej możemy dalej z powodzeniem kontynuować jazdę.

Kiedy należy wezwać Pomoc drogową?

Obecnie pomoc wykwalifikowanej firmy jest, można by rzec, w modzie i coraz częściej kierowcy sięgają po telefon, aby szybko otrzymać wsparcie. Należy jednak w pierwszej kolejności spróbować zdiagnozować przyczynę usterki. Często bywa ona na tyle drobna, że możemy sami spokojnie zażegnać problem, np. wystarczy uzupełnić olej. Dopiero wtedy, gdy podjęte działania nie przynoszą efektów, nie posiadamy przy sobie odpowiednich narzędzi lub kiedy totalnie nie mamy pomysłu jak się zabrać za jakiekolwiek działanie, nie mamy wyjścia. Konieczność wezwania lawety stanowi również stłuczka lub wypadek drogowy, po którym samodzielne prowadzenie pojazdu lub holowanie przez inne auto osobowe jest zwyczajnie niebezpieczne. Zagrożenie takie stanowimy nie tylko dla siebie ale również dla innych uczestników ruchu na drodze.

Czy Pomoc drogowa Rzeszów to tylko usługi w mieście?

Oczywiście, że nie. Pomoc drogowa w danym mieście obsługuje również klientów w najbliższych okolicach. I tak firma JAROMIR Pomoc Drogowa Rzeszów swoim ratownictwem drogowym służy rzecz jasna na terenie miasta, ale również poza nim. Na przykład często wyjeżdża na drogę ekspresową S19 lub krajową E94, a także jest niezastąpiona na autostradzie A4. Ponadto warto wiedzieć, że pracownicy pomocy drogowej oprócz konkretnego województwa świadczą również na życzenie usługi w całym kraju oraz za granicą.

Pomoc drogowa w Rzeszowie i okolicach
tel. 791-507-999

Warto zawsze posiadać zapisany numer telefonu, aby zaoszczędzić na czasie. Szczególnie kiedy już wiemy, że nasze unieruchomione auto po prostu nie ruszy. Numer, pod którym zawsze otrzymamy wsparcie przez 365 dni w roku oraz 24 h na dobę to 791-507-999. Korzystając właśnie z niego mamy gwarancję błyskawicznej i fachowej pomocy na drodze. Więcej informacji uzyskać możemy na stronie https://pomocdrogowa24.rzeszow.pl/.