Gadżety samochodowe dla kierowców - Holowanie Laweta Usługi Lawetą
Gadżety samochodowe dla kierowców

Gadżety samochodowe dla kierowców

Gadżety samochodowe, czyli co może się przydać każdemu kierowcy

Gadżety samochodowe mogą równie dobrze utrudniać jazdę, jak również stanowić bardzo ważne wsparcie dla kierowcy. Tak więc skoncentrujmy się na tych drugich i sprawdźmy jakie akcesoria naprawdę bardzo świetnie sprawdzają się w podróży i ułatwiają życie wielu kierowcom. Oczywiście asortyment tego rodzaju produktów jest niezwykle bogaty, więc zainteresowani muszą już samodzielnie dokonać wyboru zgodnie z własnymi preferencjami.

Kamerki samochodowe – popularne gadżety samochodowe

Rejestratory jazdy czyli kamerki samochodowe to bez wątpienia obecnie jeden z najbardziej popularnych elementów dodatkowego wyposażenia samochodów. Nie służą one oczywiście dla zabawy, a bynajmniej nie taki jest ich cel. Bowiem widerejestratory najczęściej umożliwiają ustalenie na przykład sprawcy zdarzenia na drodze podczas kolizji czy wypadku. Ponadto umożliwiają one niejednokrotnie wyłapywanie i karanie niepokornych kierowców. A dodatkowo jako autentyczne nagrania często stanowią dowody podczas rozpraw sądowych.

Zestaw głośnomówiący – bezpieczeństwo ponad wszystko

Nowe modele samochodów w takie oto dobrodziejstwo często są wyposażone już na etapie produkcji auta. Natomiast jak wiadomo pojazdy starsze są znacznie uboższe w wyposażeniu, szczególnie tym stanowiącym najnowsze rozwiązania techniczne. Zestaw głośnomówiący stanowi niezwykle wygodne rozwiązanie dla kierowców w dobie bardzo częstych rozmów telefonicznych. Zapewnia on w głównej mierze bezpieczeństwo podróży, ponieważ nie absorbuje ręki kierowcy do trzymania w dłoni komórki. Dodatkowo w bardzo prosty sposób można to niewielkie urządzenie połączyć ze swoim telefonem za pomocą łączności bezprzewodowej Bluetooth.

Alkomat? Może się przydać…

Jako Pomoc Drogowa Rzeszów 24h doskonale znamy statystyki zarówno kolizji drogowych jak i odebranych kierowcom dokumentów uprawniających do prowadzenia pojazdu. Dlatego też warto zbadać swój stan zanim zdecydujemy się wsiąść za kółko po tzw. wczorajszej imprezie, która nieco się przeciągnęła? Zanim oczywiście to uczynią jako pierwsi funkcjonariusze policji. Ponadto również warto na wyposażeniu pojazdu posiadać wizytówkę lub numer telefonu do najbliższej pomocy drogowej. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 791-507-999 .