Profesjonalna pomoc drogowa 24 Rzeszów - Holowanie Laweta Usługi Lawetą
Profesjonalna pomoc drogowa 24 Rzeszów

Profesjonalna pomoc drogowa 24 Rzeszów

Profesjonalna pomoc drogowa 24 Rzeszów

Niektórym z Państwa może wydawać się, że usługi pomocy drogowej w kończą się na wysłaniu lawety po niesprawny samochód. Oczywiście, holowanie również zawiera się w naszej ofercie, jednakże możecie się spodziewać po nas znacznie więcej!

Z pewnością większość właścicieli pojazdów przeżyła w swoim życiu przynajmniej jedną awarię, stłuczkę, czy też wypadek. W takich przypadkach często niezbędne jest wezwanie pomocy drogowej – ale pamiętajmy, że pomoc drogowa na lawecie się nie kończy! Niektóre usterki tylko z pozoru wyglądają poważnie, gdy tak naprawdę może chodzić o rozładowany akumulator lub odpięty przewód. JAROMIR – profesjonalna pomoc drogowa, dostępna całodobowo głównie w woj. Podkarpackim jest w stanie pomóc Państwu w każdej kryzysowej sytuacji.

Drobne, mechaniczne usterki jesteśmy w stanie naprawić na miejscu, co z pewnością zaoszczędzi wasz cenny czas. W przypadku poważniejszych uszkodzeń, istnieje możliwość naprawy pojazdu we współpracujących z nami warsztatach i serwisach. Dużą zaletą naszej firmy jest to, że pomoc drogowa dostępna jest nawet w święta. Święta, czyli czas, w którym dzieje się najwięcej wypadków, a Państwo spieszycie się często do swoich rodzin.

W przypadku stłuczki profesjonalna pomoc drogowa jest w stanie szybko zapewnić Państwu pomoc, a nawet wynająć samochód zastępczy. Dzięki temu nie dość, że zaoszczędzicie sporo czasu, to nie będziecie musieli się martwić o transport w razie wypadku. Pomoc drogowa nie ogranicza się do samochodów osobowych – jesteśmy w stanie przetransportować wszelkiego rodzaju maszyny ważące do 4 ton.

Możemy się poszczycić dużym doświadczeniem w naszym fachu zebranym na przestrzeni lat w zakresie holowania pojazdów, oraz pomocy drogowej.

Z usług pomocy drogowej 24 skorzystało już wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie wybierają naszą firmę ponownie. Dużą wagę przywiązujemy również do ciągłego rozwoju, co przekłada się na korzystanie z nowoczesnego sprzętu. Dowiedz się więcej, dzwoniąc pod numer: 791 507 999 lub skontaktuj się z nami przez internet: jaromir.osika@wp.pl . Życzymy bezpiecznej podróży!