Pomoc drogowa 24h/7 – cichy bohater - Holowanie Laweta Usługi Lawetą
Pomoc drogowa 24h/7 – cichy bohater

Pomoc drogowa 24h/7 – cichy bohater

Pomoc drogowa kiedyś i dziś

Pomoc drogowa 24h/7 – warto zapisać numer na tak zwany wszelki wypadek. A wypadki niestety są częścią drogowej rzeczywistości. Trudno znaleźć człowieka, który nie był uczestnikiem bądź świadkiem kraksy czy stłuczki. Ludzie wysiadający ze swoich rozbitych aut wyciągają telefony, dzwoniąc po policję oraz po pomoc drogową. W przeszłości, gdy telefony komórkowe były odległym marzeniem, pomoc drogowa miała utrudnione zadanie. Co prawda, dróg szybkiego ruchu, autostrad, jak i samych samochodów było mniej, lecz pojedynczy wypadek mógł potencjalnie spowodować większe zamieszanie. Z pomocą drogową można było się skontaktować dopiero przez telefon stacjonarny w najbliższym punkcie telefonicznym. Doliczając czas potrzebny na dotarcie do takiego punktu, rozbite pojazdy mogły blokować ruch całymi godzinami.

Pomoc drogowa 24h/7 w komórce

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak mocno telefonia komórkowa i rozwój technologii wpłynęły na nasze życie. Rozwój ten pośrednio polepszył drożność dróg, głównie dzięki możliwości błyskawicznego skontaktowania się z pomocą drogową 24h na dobę. Dzisiejsza infrastruktura drogowa nie może działać bez wsparcia pomocy drogowej. Aby przewieźć samochody z miejsca stłuczki do mechanika pomoc drogowa wykorzystuje lawety. Bez jej pomocy bylibyśmy skazani na siebie, jeżeli chodzi o zajęcie się rozbitymi pojazdami. Należy przy tym pamiętać, że bez specjalistycznego sprzętu może być trudne przeniesienie pojazdu bez wyrządzania mu jeszcze większej szkody. Pomoc drogowa, korzystając z nowoczesnego sprzętu oraz wsparta doświadczeniem, jest w stanie przewieźć nasze auto w stanie nienaruszonym. Warto znaleźć firmę, która oferuje wsparcie cały rok, 24h na dobę. Wszak nigdy nie wiemy, kiedy to akurat nas spotka nieszczęście bycia uczestnikiem przykrego zdarzenia na drodze.

Pomoc Drogowa Rzeszów 24h

Firma Jaromir, poza profesjonalnym wsparciem gwarantuje również auto zastępcze z OC sprawcy wypadku. Jest to szczególnie korzystne dla osób, które spieszą się na ważne spotkania. Pomoc drogowa jest w stanie pomóc wam na miejscu przy mniejszych usterkach. Jeżeli potrzebna byłaby dłoń profesjonalnego mechanika, istnieje możliwość przetransportowania pojazdu do zaprzyjaźnionego warsztatu.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zadzwońcie pod numer +48-791-507-999
lub skontaktujcie się z nami przez e-mail: jaromir.osika@wp.pl.

Szerokiej i bezpiecznej drogi!