Pomoc drogowa 24 – na wezwanie! - Holowanie Laweta Usługi Lawetą
Pomoc drogowa 24 – na wezwanie!

Pomoc drogowa 24 – na wezwanie!

Pomoc drogowa 24 – na wezwanie!

Pomoc drogowa odgrywa niezaprzeczalnie ważną rolę w życiu każdego kierowcy, szczególnie zaraz po wypadku. W zależności od uszkodzeń, auto może nie nadawać się do jazdy – w tym przypadku dzwonimy po pomoc drogową. Niektóre wypadki zdarzają się w nocy, tak więc powinniśmy zwrócić uwagę, czy pomoc drogowa naszego wyboru dostępna jest całodobowo. Żadna sytuacja nie jest nam obca. W ciągu wielu lat istnienia firmy mieliśmy styczność z wieloma przypadkami stłuczek oraz kolizji, dzięki czemu pozyskaliśmy cenne doświadczenie. Doświadczenie to sprawia, że pomoc drogowa, którą zapewniamy, jest szybka oraz profesjonalna. Dzięki współpracy z warsztatami samochodowymi znacznie efektywniej zlokalizować źródło problemu z pojazdem w przypadku jego awarii. Mniejsze usterki pomoc drogowa jest w stanie naprawić na miejscu.

Jeżeli spieszycie się Państwo na ważne spotkanie lub okoliczności nie pozwalają wam na spóźnienie się, gwarantujemy samochody zastępcze. Są one opłacane z OC sprawcy wypadku, dzięki czemu zaoszczędzicie nie tylko swój czas, ale też pieniądze.

Nasza oferta nie ogranicza się jednak wyłącznie do pomocy drogowej przy wypadkach. Za przykład możemy podać holowanie oraz transport lawetą pojazdów na terenie Unii Europejskiej. Powierzając pojazd naszej firmie możecie być pewni, że trafi na miejsce w nienaruszonym stanie. Jaromir zapewnia ubezpieczenie pojazdom, które są przewożone naszymi lawetami, co pozwoli państwu być w pełni spokojnymi o los Państwa własności. W przypadku transportu sprzętu budowlanego i rolniczego, jesteśmy w stanie przewieźć ów sprzęt, jeżeli waga nie przekracza czterech ton.
Jak mogą Państwo zauważyć, pojęcie pomoc drogowa w naszej firmie obejmuje wiele usług. Usług, o których, mamy nadzieję, będziecie Państwo pamiętać w razie sytuacji krytycznych, tak jak wielu naszych zadowolonych klientów. Pomoc drogowa stawi się na wasze wezwanie o każdej porze, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Aby dowiedzieć się więcej, mogą Państwo zadzwonić pod numer: 791 507 999 albo wysłać nam wiadomość e-mail: jaromir.osika@wp.pl. Życzymy bezawaryjnej, bezpiecznej jazdy!