pomoc-drogowa-rzeszow

Zadzwoń

+48 791 507 999

Pomoc Drogowa Rzeszów 24h

Zadzwoń a udzielimy ci fachowej pomocy

pomoc-drogowa-rzeszow

Zadzwoń

+48 791 507 999

Usługi Lawetą Rzeszów 24h

Fachowa, szybka i profesjonalna usługa

pomoc-drogowa-rzeszow

Zadzwoń

+48 791 507 999

Tania i ekspresowa usługa

bez zbędnych formalności

facebook twitter instagram plusgoogle
Niebezpieczeństwo na drodze i pomoc drogowa 24

Niebezpieczeństwo na drodze i pomoc drogowa 24

Polska słynie z wielu rzeczy, ale na pewno nie ze swoich dróg. Pod względem drogowego bezpieczeństwa, spośród państw Europy jesteśmy na szarym końcu wśród krajów takich jak Rumunia, Bułgaria i Łotwa. Już od początku roku 2017 zarejestrowano ponad 16 tysięcy wypadków. Aby nie dodawać do statystyki własnego doświadczenia, powinniśmy jeździć odpowiedzialnie oraz uważnie. Zwracać uwagę nie tylko na przestrzeganie zasad ruchu, ale również na zachowania innych kierowców. W przeciwnym wypadku nasze auto może skończyć na lawecie, wezwaną przez pomoc drogową, a my sami w szpitalu.

Niestety, jak widzimy w powyższych statystykach, pomoc drogowa ma zawsze pełne ręce roboty. Ważne jest, aby odpowiednio dobrać firmę oferującą pomoc drogową, gdyż nieszczęście może uderzyć również w godzinach wieczornych lub nocą. Firma „JAROMIR” – pomoc drogowa 24 zapewnia całodobową usługę pomocy drogowej, niezależnie od dnia tygodnia.

Jako jedna z najczęściej wybieranych firm na Podkarpaciu, udało nam się zebrać duże doświadczenie z zakresu pomocy drogowej. Dzięki temu faktowi możecie być Państwo pewni, że powierzacie się w ręce profesjonalistów, umiejących reagować adekwatnie w każdej sytuacji. Równie często jak wypadki na drodze występują awarie. Gdy wasz pojazd odmawia współpracy, możecie na nas liczyć. Istnieje duża szansa, że usterka, która doprowadziła do niesprawności waszego auta jest niewielka.

W takim przypadku możliwe jest naprawienie jej na miejscu. W razie potrzeby poważniejszych napraw, pomoc drogowa może dostarczyć samochód bezpośrednio do zaprzyjaźnionego mechanika. „JAROMIR” gwarantuje również pojazd zastępczy z OC sprawcy wypadku, co jest atrakcyjnym rozwiązaniem, gdy spieszycie się na ważne spotkanie. Poza pomocą drogową, nasza firma zapewnia również transport za pomocą lawety pojazdów i maszyn rolniczych/budowlanych do czterech ton.

Usługa ta dostępna jest na terenie całej Unii Europejskiej. Przewożone pojazdy mają zapewnione ubezpieczenie, co pozwoli Państwu nie martwić się o los powierzonych nam maszyn. Pomoc drogową 24 „JAROMIR” wybrało ponownie wielu zadowolonych z usług przez nas świadczonych klientów. Więcej dowiesz się pod numerem 791 507 999 lub wysyłając do nas wiadomość e-mail na jaromir.osika@wp.pl .

Życzymy bezpiecznej drogi!