Niebezpieczeństwo na drodze i pomoc drogowa 24 - Holowanie Laweta Usługi Lawetą
Niebezpieczeństwo na drodze i pomoc drogowa 24

Niebezpieczeństwo na drodze i pomoc drogowa 24

Niebezpieczeństwo na drodze i pomoc drogowa 24

Drogi w naszym kraju nie należą do najlepszych, o czym przekonujemy się w naszej pracy codziennie. Nasza pomoc drogowa 24 ma zawsze pełne ręce roboty. Pod względem drogowego bezpieczeństwa także nie jesteśmy orłami… Spośród państw Europy jesteśmy wśród krajów takich jak Rumunia, Bułgaria i Łotwa. Już od początku roku 2017 zarejestrowano ponad 16 tysięcy wypadków. Aby nie dodawać do statystyki własnego doświadczenia, powinniśmy jeździć odpowiedzialnie oraz uważnie. Zwracać musimy uwagę nie tylko na przestrzeganie zasad ruchu, ale także na zachowania innych kierowców. W przeciwnym wypadku nasze auto może skończyć na lawecie, a my sami w szpitalu.

Nikomu nie życzymy częstego korzystania z pomocy drogowej, ale jeśli się już to nam zdarzy, wtedy warto być przygotowanym i mieć kontakt do sprawdzonej firmy.

Firma „JAROMIR” – pomoc drogowa 24 zapewnia całodobową usługę pomocy drogowej, niezależnie od dnia tygodnia i aktualnych świąt!

Pomoc drogowa 24- wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy jedna z najczęściej wybieranych firm na Podkarpaciu. W ciągu lat pracy udało nam się zebrać duże doświadczenie z zakresu pomocy drogowej. Dzięki temu  możecie być Państwo pewni, że powierzacie swój samochód w ręce profesjonalistów, którzy umieją reagować szybko i sprawnie w każdej sytuacji. Równie często jak wypadki na drodze występują awarie, większe lub mniejsze. Gdy wasz pojazd odmówi współpracy na drodze, zawsze możecie na nas liczyć. Czasem usterka jest niewielka i często możliwa jest szybka naprawa na miejscu. Nasi pracownicy maja doświadczenie także jako mechanicy…  W razie potrzeby poważniejszych napraw, pomoc drogowa może dostarczyć samochód bezpośrednio do sprawdzonego mechanika. „JAROMIR” gwarantuje również pojazd zastępczy z OC sprawcy wypadku, co jest atrakcyjnym rozwiązaniem, gdy spieszycie się na ważne spotkanie. Poza pomocą drogową, nasza firma zapewnia również transport za pomocą lawety pojazdów i maszyn rolniczych oraz budowlanych o wadze do 4 ton.

Usługa ta dostępna jest na terenie całej Unii Europejskiej. Przewożone pojazdy mają zapewnione ubezpieczenie, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni o swój ładunek . Pomoc drogową 24 „JAROMIR” wybrało ponownie wielu zadowolonych z usług przez nas świadczonych klientów. Więcej dowiesz się pod numerem 791 507 999 lub wysyłając do nas wiadomość e-mail na jaromir.osika@wp.pl .

Życzymy bezpiecznej drogi!