Pomoc drogowa – pomoc w potrzebie - Holowanie Laweta Usługi Lawetą
Pomoc drogowa – pomoc w potrzebie

Pomoc drogowa – pomoc w potrzebie

Pomoc drogowa – pomoc w potrzebie

Pomimo wieloletnich starań rządów oraz ciągłych kampanii reklamowych, polskie drogi wciąż należą do jednych z najmniej bezpiecznych w Europie.

Bezmyślność, jaką kierują się niektórzy kierowcy sprawia, że pomoc drogowa ma ręce pełne roboty. Istnieją tysiące filmów na serwisie YouTube które pokazują „wyczyny” tych ludzi. Jeżeli oglądniecie kilka z nich dojdziecie do wniosku, że każdy kierowca powinien być ostrożny oraz nieufny wobec innych uczestników ruchu. To, że my jedziemy zgodnie z przepisami nie znaczy, że każdy będzie się do nich stosował. W razie wypadku możecie liczyć na pomoc drogową, jednak korzystniejsze dla waszego budżetu byłoby uniknięcie kolizji. Oprócz nadgorliwych kierowców problem stanowią również ludzie, którzy są pod wpływem alkoholu podczas jazdy.

W większości wypadków z ich udziałem pomoc drogowa nie ma nawet czego odholować. Telewizyjne apele o rozsądek zdają się nie przynosić wymiernych skutków. Dowodem jest to, że wypadki z udziałem pijanych kierowców zdają się oscylować na tym samym poziomie. Wiele wypadków drogowych, do których wezwana była pomoc drogowa, było spowodowane złą pogodą. Najgorsze warunki na drodze panują podczas zimy oraz na początku wiosny – to wtedy pomoc drogowa ma najwięcej wezwań.

Nasza firma wyróżnia się tym, że jesteśmy gotowi do wysłania pomocy drogowej 24 godziny na dobę. Możecie do nas zadzwonić nawet w święta, które są czasem, w którym dzieje się najwięcej wypadków. Działamy głównie w okolicach Podkarpacia, lecz dotrzeć do was możemy wszędzie na terenie Unii Europejskiej. Pomoc drogowa, oprócz holowania pojazdów, jest w stanie naprawić niewielkie usterki w waszym aucie. Gdy potrzebna jest ręka specjalisty, istnieje możliwość naprawy samochodu u zaprzyjaźnionego mechanika. Oferujemy również przewóz pojazdów na terenie Unii europejskiej. Firma Jaromir gwarantuje pojazd zastępczy z OC sprawcy wypadku. Dzięki naszemu doświadczeniu, które zdobyliśmy przez lata pracy jesteśmy w stanie skutecznie zapewnić pomoc drogową nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, możecie zadzwonić pod numer +48-791-507-999 lub skontaktować się z nami przez e-mail: jaromir.osika@wp.pl.
Życzymy bezpiecznej podróży!