Masz problem z odpaleniem samochodu na mrozie? - Holowanie Laweta Usługi Lawetą
Masz problem z odpaleniem samochodu na mrozie?

Masz problem z odpaleniem samochodu na mrozie?

Masz problem z odpaleniem samochodu na mrozie?

Polska zima bywa trudna. Podczas bardzo silnych mrozów nierzadko zdarza się, że akumulatory samochodowe po prostu odmawiają posłuszeństwa i nie możemy uruchomić auta. Teraz w takich sytuacjach możemy jednak liczyć na ratunek ze strony pomocy drogowej. Pomoc drogowa Jaromir przyjedzie na każde wezwanie i odpali samochód przy pomocy kabli od swojego akumulatora.

Każdy mieszkaniec Rzeszowa oraz okolic, który ma problem z uruchomieniem samochodu, może skorzystać z pomocy naszej pomocy drogowej 24h. Wystarczy zadzwonić pod numer 791 507 999, opisać problem i podać swoją lokalizację. Można także skorzystać z naszego adresu email, jeżeli taka opcja bardziej Wam odpowiada.

Pomoc drogowa Rzeszów w okresie zimowym

Zima niestety nie sprzyja ani kierowcom, ani też samochodom. Niskie temperatury bardzo często doprowadzają do sytuacji, kiedy po nocy samochód nie może odpalić. Czasami udaje się skorzystać z pomocy innego kierowcy. Jeżeli jednak nie ma nikogo w pobliżu zostajemy z problemem sami. No może nie do końca, bo na szczęście pomoc drogowa także świadczy usługi w tym zakresie i co najważniejsza działa 24h/7.

Zimowe problemy z samochodem a rola pomocy drogowej

Zima to nie tylko skrobanie szyb i odśnieżenie pojazdu. Zdarza się, że zamarzają uszczelki w drzwiach albo samochód nie chce zapalić. Ponadto może nawalić elektryka – jej zawieszenie się skutkuje brakiem prawidłowych wskazań na desce rozdzielczej np. kontrolka z paliwem, którego mimo braku jej zaświecenia się, jest już mało. Trzeba mieć także na uwadze, że w zimie nie trudno o kolizję na drodze. W każdym z powyższych problemów pomocna okaże się pomoc drogowa 24h, która oferuje m.in. holowanie, lawetę, odpalanie na kable czy też dowóz paliwa.

Dlatego zanim zaczniesz się martwić i zastanawiać kto znajduje się w pobliżu, by pomóc, zadzwoń pod numer pomocy drogowej w Rzeszowie lub okolicach. Nie musisz czekać na pomoc znajomego lub szukać w pobliżu osoby, która mogłaby pomóc. Pomoc drogowa pomaga we wszystkich wspomnianych powyżej przypadkach a także wielu innych. Możesz liczyć na natychmiastowy przyjazd, niezależnie od pory dnia czy nocy.

Na koniec drobna podpowiedź od pomocy drogowej Jaromir: – Pamiętajcie, że w przypadku złych prognoz pogodowych i ogólnie okresu zimowego zaleca się parkowanie samochodu tyłem (zwłaszcza na zatłoczonych, ciasnych parkingach. Chodzi rzecz jasna o łatwy dostęp do akumulatora, jeżeli zajdzie konieczność odpalenia go przy pomocy kabli.